Presidenti Ilir Meta ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale me anë të një fotoje.

Kreu i shtetit shfaqet me djalin e tij, Besarin në malin e Tomorrit.

“Nga mali i shenjtë i Tomorrit, së bashku me Besarin, ju urojmë mirëmëngjes dhe një ditë të mbarë!”, shkruan Presidenti.

Meta ishte dje i pranishëm në malin e Tomorrit, ku nisi pelegrinazhi i përvitshëm, i shenjtë për besimtarët bektashinj.