Ministrja e qeverisë, Elisa Spiropali, në një foto me kabinetin e qeverisë Rama duket ndryshe! Me disa kilogramë më shumë dhe me një fustan të gjërë, fotoja e Elisa Spiropalit përkrah kryeministrit po ngjall dyshimet e një shtatzënie.

4 vite më parë ish- drejtoresha e Doganave u bë nënë për herë të parë, e një vajze që e pagëzoi me emrin Nalta.

Mos vallë Elisa Spiropali është sërish shtatzënë?!