Moderatorja Eva Murati po vazhdon të shijojë pushimet në këto ditë të nxehta të fundit të Gushtit.

Së fundmi ajo ka postuar në rrjete sociale, disa fotografi ku shihet me bikini të kuqe, mbi një varkë, e shtrirë dhe me një kapele marinari në kokë.. “Life is better in summer”, shkruan Eva Murati krahas fotos, ku siç duket po e shijon verën në maksimum.

Më herët Eva Murati është përfolur se ka qenë në një lidhje me djalin e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, ndërkohë që prej një viti është përfolur se janë ndarë dhe pse moderatorja nuk ka preferuar të flasë për këtë pjesë.