Hidhet nga ballkoni i shtëpisë një grua në Fier.

Burime nga blutë bëjnë me dije se 65 vjeçarja me iniciale V.B është hedhur nga ballkoni dhe ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:35, në lagjen “1 Maji” të fierit, ndërkohë ende nuk dihen shkaqet që kanë dërguar gruan drejt vetëfl ijimit.

Sakaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Fier/ Njoftimi i policisë:

Informacion paraprak

Sot rreth orës 15:35, në lagjen “1 Maji” Fier, 65 vjeçarja V.B dysh ohet se është hedhur nga ballkoni i shtëpisë dhe ka ndërr uar jetë.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngj arjes.