Plazhi i Durrësit duket se ka ndryshuar shumë teksa me kalimin e viteve na habit verë pas vere me ndodhitë e pazakonta.

Shkrepja me e fundit vjen nga bregu teksa çifti në moshë mesa duket kane ngaterruar rrobat e banjos mengjesin e asaj dite.

Nderkohe që gruaja shfaqet “serioze”, burri ka vendosur te ekspozojë çdo pjesë të linjave të tij… /AlpeNews

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP