Ajo njihet për bukurinë e saj dhe për trupin e saj marramendës.

Demi Rose, 24-vjeçare, ka lënë gojëhapur jo pak njerëz, teksa ka pozuar lak uriq, duke u larë në një vaskë, plot me petale lulesh.

Në fotografitë përv ëluese, të cilat ajo i ka realizuar në Bali, Indonezi, bukuroshja britanike është kujdesur që të mbulojë zonat int ime.

Ylli i Instagramit është dukur superse ksi, sikur çdo herë.