Gerald “Buddie” Tiller ka ndërruar jetë pasi humbi betejën me kanceri.

“Pusho i qetë Buddie. Do të na mungosh #demfranchizeboyz”, shkruan tek grupi, i cili përfshin anëtarët Parlae, Pimpin’ dhe Jizzal Man.

Gerald njihet për shumë hite, më së shumti ato: Lean wit It, Rock wit It” dhe “I Think They Like Me”.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP