Prej ditësh Arbana Osmani publikoi foto nga resorti luksoz ku po kalonte pushimet familjare. Me djalin e saj Jon dhe prindërit, moderatorja po relaksohet në Turqi. Si rrallëherë ajo ka vendosur të ndajë një foto të prindërve të saj, por edhe më i veçantë është etiketimi që i ka bërë.

“Sulejmani i madhërishëm dhe sulltaneshë Hyrrem,”- shkruan Arbana Osmani në foton e postuar në rrjete sociale.

Te qeshur dhe të relaksuar, prindërit e Arbana Osmani po shijojnë pushimet bashkë me të bijën dhe nipin!