Në atë kohë, “Miss Universe Albania 2018”, tha në “Top Show” se i vinte turp nga vetja kur e shihte atë video. Madje ajo shtoi se kishte qenë në moshë të vogël kur ka ndodhur she.rri.

Por një skenë e tillë u përsërit sërish. Teksa ajo ishte në një club në Tiranë, Trejsi u shfaq duke qëll.uar me shishe në nerva e sipër.

Kjo ishte hera e dytë që miss-i përfshihej në një sherr publik dhe duket se s’ka ndërmend të ndalet me kaq.

Në një video ekskluzive për “Iconstyle”, Trejsi shfaqet duke u përfshirë në një sh.err të dh.unshëm në njërin prej club-eve të Sarandës.

Gjithçka ka ndodhur mbrëmjen e kaluar dhe siç mund ta shihni në video, 19-vjeçarja dhe mikesha e saj, të veshura njësoj, janë përleshur me një vajzë.

Plas sherr i dhunshëm në mes të clubit, Trejsi përleshet on Vidnews.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP