Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mëngjes videon e projektit nga aeroporti i Kukësit.

Në videon 3D shfaqet terminali i pasagjerëve, ndërsa Rama thekson se do të ndërtohet brenda vitit të ardhshëm.

“MIRËMËNGJES ? dhe duke ndarë me ju kënaqësinë e këtij videoimazhi nga projekti i i terminalit të pasagjerëve në aeroportin e ri të Kukësit, ku po punohet intensivisht për realizimin e projektit brenda vitit të ardhshëm, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kreu i qeverisë.

Ndiqni videon:

MIRËMËNGJES 😃dhe duke ndarë me ju kënaqësinë e këtij videoimazhi nga projekti i i terminalit të pasagjerëve në aeroportin e ri të Kukësit, ku po punohet intensivisht për realizimin e projektit brenda vitit të ardhshëm, ju uroj një ditë të mbarë😊

Gepostet von Edi Rama am Donnerstag, 11. Juli 2019