Një sanduiç i thjeshtë shpesh mund të shndërrohet në një vakt të shijshëm dreke apo darke, veçanërisht nëse keni një ditë të zënë dhe nuk keni kohë të gatuani.

Të gjithë e dimë se sa i shijshëm është sanduiçi nëse është i mbushur me djathë dhe sallam, e nëse buka është e freskët dhe e mirë.

Kështu ka menduar edhe një punonjëse, e cila ka vendosur të konsumojë një të tillë në një kafene.

Ishte tepër e uritur kur i erdhi në tavolinë sanduiçi, i cili ishte i përbërë nga dy feta buke dhe dy rripa të hollë sallami në cep të bukës, duke e bërë atë të ngjante se kishte sallamin në të gjithë gjatësinë e sanduiçit.

Klientja e kafenesë i bëri një foto asaj që i ishte servirur dhe e publikoi më pas në Facebook, tepër e acaruar.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP