Moderatorja, Aulona Musta vjen gjithmonë në qendër të vëmendjes me replikat që bën herë pas here me ndjekësit e saj, që nuk nguron t’i kthejë përgjigje, sidomos kur e ofendojnë.

Ndërsa ka bërë një postim të gjatë ku shpjegon peripecitë që kalon për të shkrepur foton perfekte dhe në fund nuk pëlqen asgjë, por një ndjekës ja ka prerë shkurt: “S’ka të bëjë fotoja, ti s’je e bukur”.

Por, pas këtij komenti duket se Aulona Mustës i është sosur durimi dhe me një fjalë ja ka mbyllur gojën komentuesit.

“Tha një kokëcepsh,”- i përgjigjet moderatorja.