Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka nisur turin e pushimeve të saj, nga Turqia për të mbërritur në një ishull te Greqisë.

Teksa ndodhej në një prej lokaleve të zonës, Emina ka vendosur këngë shqiptare duke ia nisur vallen në mes të lokalit.

Në videot e postuara në Instagramin e saj Emina shkruan: “Në mes të Greqisë.”

Gjatë mbrëmjes ajo kërcen edhe me një prej kamarierëve të lokalit, i cili gjithashtu ishte shqiptar.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP