Dietologia e njohur Blerina Bombaj mundohet gjithmonë të japë mesazhe të forta dhe sensibilizuese në daljet e saj publike.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi në një postim në Instagram.

Ajo ka publikuar një foto me peshqir në kokë dhe pa pikë grimi, ndërkohë që i thotë ndjekësve se duhet ta duan veten.

‘Asnjeri prej nesh nuk eshte perfekt, as nga jashte e as nga brenda! Por, nese duam te jemi te bukur, duhet tja fillojme nga brenda jashte, dhe sa me shume i rregullon ato brenda, aq me pak te mbeten per te rregulluar nga jashte, dhe madje edhe ato qe te mbeten, fillojne e te pelqejne, sepse ne fund ke kuptuar qe JE TI, NJE E VETME NE GJITHE RRUZULLIN TOKESOR. Por mbi te gjitha, me duhet te pohoj se mua hunda ime me duket dhe e bukur, pa dashur te merzis njeri dmth’, shkruan dietologia.