Moderatorja e njohur Eva Murati ka shpërndarë disa foto në rrjetin e saj social Instagram.

Fotot janë të shkëputura nga prapaskenat e xhirimeve të emisionit “Treshat” me dy binjakët Romeo dhe Donald Veshaj e Bora Zemanit.

Teksa çifti Bora dhe Donald janë të kompletuar dhe krah njëri-tjetrit, Romeo ka mbetur vetëm pasi këtë puntatë Jonida Maliqi nuk është e ftuar. Mesa duket vendin e saj e ka zënë Eva Murati.