I ftuar në emisionin “Sonte” në T7 gazetari Berat Buzhala ka treguar detaje rreth shijeve të tij. Me temën “Drejtori i T7’shit, gjatë emisionit ai iu përgjigj disa pyetjeve.

“Prej 1 deri në 10, sa jeni h ot? Cila ka qenë mysafirja më h ot që keni pasur përballë në një intervistë? Cila është femra më h ot shqiptare?”, këto ishin pyetjet ndaj Buzhalës.

Sa i përket kësaj të fundit Buzhala ka thënë se ajo Vildane Zeneli.

SONTE

SONTE

Gepostet von T7 am Freitag, 26. Juli 2019

 

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP