Prej më shumë se një viti, Kiara dhe Butrinti kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave për lidhjen e tyre. Së fundmi e ftuar në “Thumb”, Kiara padashje e pranoi lidhjen me Butrintin kur u pyet nga Aulona se përse fanset e Butrintin e kanë inat.

“Edhe unë kur kam qenë e vogël kam pasur shumë qejf atë Cesc Fabregaz dhe e kisha aq inat atë të dashurën e tij”, ka thënë moderatorja duke treguar kështu që ato e kanë inat pasi është e dashura e tij.

Mirëpo Butrinti në intervistën e fundit për “Prive”, e nxorri bllof Kiarën duke thënë se është beqar dhe nuk është në lidhje me moderatoren.

“Jo s’jam në një lidhje, jam shumë i sigurt që s’jam. Se di pse ma bëjnë këtë pyetje, por nuk është e vërtet. Vetëm sepse del me një femër s’do të thotë që e ke të dashur”, u përgjigj Butrinti duke e mohuar sërish lidhjen e tyre.


Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP