Fero dhe Unikkatil prej kohësh kanë pasur mosmarrëveshje dhe armiqësi me njëri-tjetrit dhe duket se raportet sa vinë e përkeqësohen.

Në koncertin e mbajtur në Mitrovicë Unikkatili e thumboi Feron duke brohoritur në drejtim të publikut me fjalët: “Unë jam baba, nona, gjyshi, tonat”.

Ndërsa Fero ka pranuar se disa vargje tek kënga ‘Baba Për Ikona’ janë përkushtim për Unikkatilin.

Ai ka publikuar një video në Instagram ku shihet teksa performon ‘Baba Për Ikona’ dhe shkruan: “Hej nona je shumë gocë e bukur”.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP