Modelja e njohur Trejsi Sejdini duket se ka zgjedhur që pushimet e verës t’i kalojë në Shqipëri.

Këto ditë të nxehta vere, Trejsi ka shkuar që të frekuentojë plazhin e Jalës, ku edhe pak ditë më parë u përfshi në një sherr me një tjetër vajzë. (Shiko këtu)

Edhe pse ngjarja bëri bujë në mediat rozë, duket se modelja nuk e vret mendjen pasi me një Corona në dorë kërcën në ritmet e këngëve latine.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP