Këngëtarja e njohur shqiptare Hersi Matmuja përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion në vitin 2014, i ka dhënë fund beqarisë.

Hersi është martuar mbrëmjen e djeshme, në Puglia të Italisë, aty ku dhe jetonte prej vitesh.

Këngëtarja ka organizuar një ceremoni në privatësi të plotë, larg syrit të medias.

Mirëpo, një prej mikeve të saj më të mira ka arritur të publikojë disa momente nga ceremonia.

Hersi shihet gjatë vallëzimit të parë si burrë e grua me partnerin dhe bie në sy fustani i të bardhë i lirë deri në fund të këmbëve.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP