Modelja Xhensila Pere është një prej personazheve që mbahet mend prej Big Brother.

Së fundmi ajo ka pubikuar një foto, ku edhe shfaqet mjaft se ksi dhe provokuese duke mos i lënë shumë vend imagjinatës.

Kësaj here Xhensila ka pozuar në një pishinë, duke mbajtur veshur vetëm një këmishë të gjelbër, e cila nuk fshihte asgjë.

Krahas fotos ajo shkruan: Pak freskët , po vishem …