Një ndër artistët më me zë të estradës shqiptare, është padyshim Noizy. Mbrëmjen e shkuar parashikohej të mbante një mbrëmje muzikore në Podujevë por fatkeqësisht është detyruar ta anullojë.

Noizy ka paralajmëruar në InstaStory se ndodhej në tr afik teksa shkruan “Tr afiku në doganë është çmenduri”.

Më vonë, ai iu ka kërkuar falje fansave të tij në Podujevë sepse pikërisht për shkak tr afikut, nuk kishte mbërritur dot në kohë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP