Astrologia e njohur Meri ka lajme jo të mira për disa nga shenjat e horoskopit dhe një prej tyre është Bricjapi.

Personat e kësaj shenje do kalojnë një periudhë jo fort të mirë, shkruan meganews.al

Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit:

Dashi
Sot do jeni midis planeve te vogla dhe gjerave te vogla ne dukje dhe gjerave te medha. Mos besoni me shume se duhet ne propozimie te medha

Demi
Nje inisiative e vogel ekonomike do zbuloj mundesi dhe themele te medha dhe te qendrueshem. Mjafton te mos beni gabime trashanike

Binjaket
Ne fushen e bashkepunimeve hapet nje mundesi e madhe dhe nje etape e re. Shfrytezoni momentin por mos hidhni poshte kerkesat tuaja

Gaforrja
Gabime dhe pengesa te vogla ligjore do ju stresojne diten dhe do ju marrin shume kohe e mund derisa ti mbyllni. Kujdes me shendetin

Luani
Mund te kurorezoni nje ndjenje te madhe ne dashuri apo ne nje propozim te kendshem dhe pompoz e te shkelqyer ashtu sic doni ju

Virgjeresha
Sot do kuptohet sa te forta i keni themelet qe ju mbajne ne nje pune apo ne nje karriere te vertete. Do viheni ne prove dhe mos bini preh e joshjeve

Peshorja
Dilemat e dites se sotme mund te zgjidhen vetem me pjekuri dhe maturi pasi do keni dy propozime dhe duhet te zgjidhni me te mirin por jo ne dukje

Akrepi
Mundesite te perparoni ekonomikisht jane te medha por edhe pengesat duken te medha vetem se nuk jane aq te medha sa duken

Shigjetari
Do gjeni nje mik te vogel per punet tuaja te medha dhe energjine tuaj. Ky person mund te jete i gjithanshem dhe do perpiqet megjithate ju meritoni shume me teper

Bricjapi
Ju duhet nje zgjidhje e zgjuar per nje difekt ne pune apo ne nje marredhenie qe ka mbetur e pasqaruar dhe ju ka humbur kohe e nerva sidomos ne pune

Ujori
Vetem ju dini te pershtasni te sotmen me te ardhmen ne menyre qe t’i beni te gjitha gjerat edhe nag large edhe nga afer

Peshqit
Super optimist cdo gje do shkoj mrekullisht mjafton te mos lini pas dore njerezit qe ju kane afruar ndihme ne momentet e veshtira.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP