Një histori tradhëtie totalisht e pazakontë vjen nga Anglia dhe protagonist është futbollisti i Charltonit, Christofer Zebroski.

31-vjeçari trardhtoi gruan e tij, teksa kjo e fundit e zbuloi, duke e fëlliqur më pas keq fare në rrjetet sociale

Pasi i zbuloi pasuordin e profilit, ajo u fut aty dhe publikoi në “Twitterin” e futbollistit foto dhe biseda me të dashurëne tij, një vajzë me emrin Lejla.

Bashkëshortja e Zebroskit nuk nguroi të postonte edhe një foto të sajën me mbishkrimin: “Si ndihesh kur e kap bashkëshortin duke tradhtuar”.

Ndërkohë që postimet e saj nuk kanë reshtur. “Kur tradhton gruan tënde me një grua të shëmtuar dhe të shëndoshë që quhet Lejla”, shkruan bashkëshortja.

Padyshim një mësim i mirë për lojtarin, ndërsa profili i tij tani është mbyllur përfundimisht.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP