Një person ka mbetur i vdekur në Bulqizë pasi automjeti me të cilin udhëtonte ka dalë nga rruga. Ai është Gafurr Suma, 43-vjeç dhe po drejtonte një kamion të ngarkuar me lëndë drusore.

Viktima shoqërohej edhe nga një person tjetër i cili ka mbetur i plagosur. Ai ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë./Shqiptarja

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP