Futbolli është në zi. Ish-lojtari i Sevijës, Reali dhe Arsenalit, Antonio Rejes, ka ndërruar jetë këtë mëngjes, pas një aksidenti automobilistik.

Deri Tani nuk bëhet asnjë detaji më shumë i ditur, vetëm klubi i Espanjolit ka postuar në “Tëitter”, këtë lajm të hidhur për futbollin spanjoll.

/PANORAMASPORT

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP