Ka shuar 46 qirinj, disa javë më parë, por fizikun e saj e kanë zili edhe adoleshentët.

Supermodelja gjermane Heidi Klum, që shpejt do të martohet me Tom Kaulitz, 29 vjeç, ka postuar në rrjetin social instagram një video ku shfaqet topless teksa lan dhëmbët përpara pasqyrës.

Ndjekësit janë çmendur dhe modelja ndjehet e kënaqur.

Nëna e katër fëmijëve, Lou, 10 vjec, Henri 14, Johan, 12 që i ka me ish bashkëshortin Seal, dhe Helene, 15 vjeç, që e ka me Flavio Briatore, shfaqet në klip dhe në foto spektakolare.

 

View this post on Instagram

 

GUTE NACHT IHR LIEBEN 😁❤️ #heidiklumintimates

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on