Grida Duma, ish-deputetja e PD-së ka festuar ditëlindjen e saj të 42-të. Nuk ka munguar edhe një surprizë për ish-deputeten e PD-së në mesnatë. Siç shihet edhe në videon e mëposhtme një grup të rinjsh, studentë të saj në orën 00:00 e ka surprizuar Dumën teksa i kanë çuar asaj edhe një tortë. Teksa i kanë kërkuar asnjë të mendojë një dëshirë kur fryu qirinjtë Duma është shprehur “Dëshirë? Dëshirat janë në zot”.

Theksojmë se sot ka ditëlindjen e kreu i PD-së Lulzim Basha. I lindur në 12 qershor të 1974, Basha mbush sot plot 45 vjeç, por ende për të nuk kemi parë ndonjë surprizë publikisht.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP