Sol Perez është cilësuar si një nga prezantueset seksi të motit. Së fundmi ajo ka bërë një deklaratë shokuese, rreth asaj që i pëlqen në krevat.

Bukuroshja bionde e cila ka më shumë se 4.2 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, ka thënë se dëshiron të jetë pjesë e një filmi erotik.

Por ndërkohë, gjatë një diskutimi te hapur në një emision televiziv, ku po debatohej nëse “se ksi i mirë zgjat nga 5 deri në 7 minuta”, vajza e motit është përgjigjur menjëherë se se ksi i shpejtë është më mirë, shkruan Panorama Plus.

Madje Perez ka shtuar se asaj i pëlqejnë meshkujt pasionant, dikush që e merr situatën në dorë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP