Astrologe Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit dhe sidomos për jetën personale të njërës prej tyre. Meri njofton se do të ketë një lidhje të mahnitshme midis planeteve. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi

Nje enderr ju uon atje ku duhet ose nje parandjenje do beje te kaloni nje pengese dhe t’i dilni perpara te keqes. Te jeni nje hap para.

Demi

Ne fushen e planeve, takimeve dhe lajmeve do jeni te privilegjuar. Do keni takime interesante dhe flirte te mirefillta.

Binjaket

Do flitet konkretisht per nje projekt pune dhe ndryshim programi. Nje takim i fshehte do ju ngreje moralin ne jeten personale.

Gaforrja

Ngjarje dhe takime karmike. Diskutime, udhetime dhe mbeshtetje nga jashte do ju ndryshojne jeten per mire.

Luani

Do keni perfitime ekonomike dhe nje pune e cila megjithese nuk deklarohet do ju mbaj shume larte ne kete periudhe. Do keni takime romantike.

Virgjeresha

Duket sikur planet po shkojne mire dhe gjerat po stabilizohen. Kjo jave ka permiresime ne fushen e bashkepunimeve dhe nje vendim martese.

Peshorja

Ne krye te puneve do jeni ju dhe epiqendra e diskutimeve. Do takoheni me persona te rendesishem dhe do merrni lajme te mira pune. Do keni propozime te mira ne jeten personale.

Akrepi

Presupozohet te flirtoni me dike qe jeton jashte dhe ky flirt te kthehet ne romance dhe ne nje takim qe premton per te ardhmen.

Shigjetari

Punoni shume kesaj jave dhe ndiqni parandjenjat pasi do keni shperblim te madh ekonomik dhe nje mundesi per te rregulluar jeten personale.

Bricjapi

Dita e sotme do ju sjell afer njerez te kendshem dhe planet tuaja do marrin nje drejtim me te qarte. Nje udhetim me det do ju beje mire.

Ujori

Ne fushen e punes dhe ekonomise do keni perfitime. Nese fantazia juaj punon mire do shumfishoni te ardhurat tuaja kete periudhe.

Peshqit

Dashuria dhe jeta personale behen prioritet dhe askush nuk mund te nderhyj me atje ku ju keni vendosur qellimet dhe keni ndjenjat.