Vetëm kohët e fundit ai u vu në qendër të mediave rozë për lidhjen e dashurisë mes tij dhe një vajze shumë simpatike, e cila quhet Egli.

Ai kishte vendosur që ta mbante private lidhjen e tij, derisa disa foto i nxorën “zbuluar”.

Olsi Bylyku, një prej aktorëve më të dashur për publikun, tani jo vetëm që poston foto, por edhe shkëmben komente me të dashurën në rrjetet sociale.

Në një foto të fundit të publikuar nga aktori, e dashura e tij i ka komentuar dy zemra dhe ai ia ka kthyer me një emoji të veçantë nëpërmjet të cilit na tregoi se si e thërret atë.

Pra, bukuroshja Egli është “Princesha e Olsit”.