Lori Hoxha, trashëgimtarja e TCH komentohet shumë në mediat rozë për jetën e saj personale, sidomos lidhjen me Vis Bajraktarin.

Fotot e saj joshëse që poston herë pas herë në profilin e saj në Instagram, marrin shumë pëlqime, por nuk mungojnë as kritikat.

Në foton e fundit që ka postuar, ajo ka marrë shumë kritika për belin, ku shumë ndjekës e kanë aku zuar për Photoshop dhe stërhollim. Disa të tjerë e kanë ak uzuar dhe se ka hequr brinjë.

Disa prej komenteve:

Zot na ruaj mendt e kokës! Janë bo robt si kukulla plastike!”
Sa brinjë ke heq moj e shkretë…gjynah i madh moj motër pse sajohesh kshu…”
Qyqaa ku e ke belin moj çupë?? Mos e hollo kaq shumë kur rregullon fotot.”
Auuuu sa e shpifur.”