Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave.

Në video përgjimin numër 10 janë tre biseda të Imer Lalës ku ai u tregon tre personave të ndryshëm se do të shkojë në një zyrë të madhe.

Më pas u thotë se do të takojë atë të madhin.

Dhe në fund tregon se e kishte bërë takimin me atë të madhin, që sipas Bild është Edi Rama./syri