Bukuroshja ruse Kinsey Ëolanski ishte një nga përsonazhet kryesorë të ditës së djeshme në finalen e madhe të Champions League.

22-vjeçarja nga Rusia para se të hynte në fushë e veshur vetëm me bikini kishte vetëm 500 mijë folloëers, ndërsa sot ka arritur plotë 2.4 milion, por duket se ajo ka shkelur një nga rregullat e Instagramit pasi faqa e saj është blokuar.

Bukuroshja bjonde e bëri duket të gjithë këtë akt për të tërhequr vëmendjen por duket që e gjithë kjo përpjekje por dhe koha e kaluar në burg i vajtën dëm pasi instagrami i saj u mbyll.

A do të rikthehet në Instagram bukuroshja që tronditi finalen e Ch.League?