Reperi kosovarë Fero, pas suksesit që korri me këngën e tij të fundit, ka vendosur në këto ditë të nxehta vere të bëjë ca pushime.

Në fotot që ai ka postuar në “Instagrsam” ajo që bie më shumë në sy është e dashura e tij Arbenita. duke shijuar rrezet e diellit dhe me gjoksin e saj bombastik të nxjerrë më shumë seç duhet në pah, është bërë qendër e vëmendjes me komente.

 

View this post on Instagram

 

Cilin ven po ndegjohet mas shumti RIDE OR DIE ? @arbenitalsmajli 😘

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP