Një 36 vjeçare ka tentuar t’i japë fund jetës sot në kryeqytet duke u hedhur nga një pallat dy katësh. Sipas policisë, gruaja me iniciale S.M ka qenë në kushtet e depresionin në momentin e aktit, menjëherë pas ngjarjes është transportuar në spital, ku ndodhet dhe jashtë rrezikut për jetën.

Tiranë/ Informacion paraprak

Rreth orës 17:45, në zonën e Unazës së Re, shtetasja S. M., 36 vjeçe, dyshohet se në kushtet e depresionit është vetë hedhur nga kati i 2 i pallatit dhe është transportuar në spital jashtë rrezikut për jetën. Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP