Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme, si pasojë e të cilit ka humbur jetën një person.

Aksidenti ka ndodhur te rrethrrotullimit të TEG-ut, e ndërsa nuk dihen ende rrethanat e tij. Gjithashtu nuk dihet ende identiteti i viktimës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje ku po heton zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP