Pas tërmeteve që kanë tronditur ditët e fundit zonën e Korçës dhe Kolonjës kandidati i PS-së për kryetar Bashkie në Ersekë Erion Isai, ka vizituar banorët e prekur.

Por teksa ka biseduar me ata, ai me qejf ka ngrënë edhe disa petulla që i janë ofruar nga banorët. Theksojmë se banorët janë në panik pasi ende vijojnë tërmetet.

Advertisements