Ngjarja e rende ka ndodhur ne Librazhd, e sipas informacionit paraprak te policise, viktime ka mbetur shtetasi Hiqmet Vercani, rreth 52 vjeç, banues në fshatin Pishkash, Librazhd.

“Ai ka ndërruar jetë pasi është aksidentuar me makineri të punës , i cili ishte punëtor në një miniere”- njofton policia.

Librazhd/ Informacion paraprak

Shtetasi H.V., rreth 52 vjeç, banues në fshatin Pishkash,Librazhd, ka ndëruar jetë pasi është aksidentuar me makineri të punës , i cili ishte punëtor në një minier.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.