Ky është momenti qesharak kur një burrë shihet i hipur në një motoçikletë me një lopë të ulur në “prehrin” e tij.

Pamjet, të cilat janë marrë nga një pasagjer në një makinë, besohet të jenë filmuar në Pakistan këtë muaj.

Pasi videoja u postua në mediat sociale, një person, Kashif Cheema, ka shkruar me shaka: “Ky është një kauboj i vërtetë!” (TemA)

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP