Një tërmet me magnitudë 4.1 është regjistruar në jug të Shqipërisë. Lëkundjet e forta të magnitudës 4.1 ballë të shkallës Rihter janë regjistruar në orën 00: 35 të natës.

Epiqendra ka qenë mes kufirit greko-shqiptar. Deri më tani nuk raportohen dëme në njerëz.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP