Një ditë pas protestës së opozitës, ish kryeministri Sali Berisha ka postuar një video krahasuese mes dy këndeve të tubimit duke sulmuar ashpër dhe drejtorin e Top Channel, ish deputetin e PS-së Ben Blushi.

Përmes një postimi në rrjetin social, Berisha shkruan se me pamjet që ka servirur ditën e djeshme Top Channel, ka tentuar t’i bëjë një favor kryeministrit duke e paraqitur protestën si të vogël në numra. Sipas Berishës, ku është një civizëm ekstrem dhe një nënshtrim i dukshëm i “mik/armikut” Blushi, ndaj pushtetit të Edi Ramës.

Mos e humbisni kete video!Cinizem ekstrem apo neveri nenshtrim i mik/armikut Blush ndaj Edvin Kristaq Panikut! sb

Gepostet von Sali Berisha am Sonntag, 26. Mai 2019

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP