Emri i Lionel Messi është gdhendur në historinë e Barcelonës, por duke nisur që nga dita e sotme, emri i tij është i gdhendur edhe në fundshpinën e një modeleje.

Ish-fituesi i Miss “BumBum”, Suzy Cortez, bërë në tatuazh emrin e Messit ndërsa bukuroshja beson se idhulli i saj do të fitojë sërish “Topin e Artë”.

Kujtojmë që Messi mbrëmjen e djeshme e përjetoi keq eliminimin nga Champions League, pasi për 90 minuta ishte në hije të plotë duke shëtitur fanellën në “Anfield”.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP