Ish e dashura e Jason Derulo, Daphne Joy i ka përshëndetur fansat e saj në Instagram me disa foto provokuese.

32-vjeçarja ka shfaqur format e saj fenomenale në disa foto, të cilat thotë se ishin realizuar brenda dhomës së një hoteli, ndërsa ajo ndodhej vetëm me parukierin e saj Jonathan Baron.

Ata ishin duke pritur shërbimin e dhomës kur menduan të bëjnë disa foto.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP