Jennifer Lopez ka publikuar videoklipin e këngës së saj të fundit, Medicine Remix.

49-vjeçarja vjen në këtë klip më e nxehtë se kurrë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP