Robert Berisha është një nga këngëtarët më të komentuar të showbizit dhe ndër më të pëlqyerit, sidomos nga vajzat.

Roberti i cili njohet si një ndër meshkujt më të pashëm shpesh tërheq vëmendjen me fotot nga palestra ku tregon muskujt.

Mirëpo së fundmi ai ka publikuar një foto të 20 viteve më parë.

Me foton e fundit në Instastory ai shfaqet i dobët, pa muskuj dhe gati nuk njihet