Një fotografi e postuar nga modelja Oriola Marashi së fundmi, ka “çmendur” ndjekësit e saj të shumtë, pasi ajo shfaqej shumë seksi.

Modelja shfaqet e veshur me të brendshme mëndafshi në ngjyrë të bardhë që nuk mbulojnë shumë veçanërisht në pjesën e gjoksit.

Fotografia ka marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe komente nga pozitivet te ato negativet. Madje një prej fansave të saj e quajnë Oriolriolën po.rnostare.

“Modele s’të shkon. Por.nostare po”, i shkruan një ndjekës. “Faleminderit por nuk ndryshojnë shumë. Vetëm se modelet e zgjedhin me kë shkojnë”, i kthehet Oriola duke e lënë pa fjalë ndjekësin.