Morena Taraku është një ndër vajzat më të komentuara të ekranit.

Këngëtarja dhe modelja e njohur di të jetë gjithnjë më qendër të vëmendjes.

Ndonëse ylli i Pop-it Michael Jackson është përfshirë në skandale abu.zimesh dhe shumë media ndërkombëtare kanë anuluar transmetimin e këngëve të tij, këngëtarja shqiptare duket se nuk do t’ia dijë aspak për këtë gjë.

Morena ka bërë tatuazh në krahun e saj portretin e Michael Jackson dhe më pas këtë fakt e ka shpërndarë me fansat e saj.

‘Kush tha që Michael Jackson ka vd.ekur’, shkruan Morena krahas fotos së tatuazhit.

Kujtojmë se kohët e fundit ylli i muzikës Pop është akuzuar për abu.zime s*ksuale dhe për këtë është bërë edhe filmi Leaving Neverland ku James Safechuck dhe Wade Robson rrëfejnë eksperiencat e tyre të abuzimit nga Jackson.