Sara Kohan i ka lënë sërish fansat e saj dhe të bashkëshortit e saj Havier Hernandez pa fjalë. Ajo ka pozuar disa foto shumë provokuese teksa ishin duke kaluar disa ditë pushime në një resort për ski dhe kjo në Ditën e Tokës.

Çifti është duke pritur edhe një fëmijë, i cili do të vijë në jetë në muajt e ardhshëm. Nuk është hera e parë për Sarën që poston foto të tilla.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP