Tayna është shumë aktive me projekte të reja muzikore dhe koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Së fundi, ajo ka performuar në Tiranë, ku zgjodhi një veshje me të cilën vuri në pah format perfekte trupore.

Advertisements

Tayna kishte veshur një palë xhinse, kurse në pjesën e sipërme kishte fokusuar gjoksin dhe belin e sheshtë.

View this post on Instagram

Midisi lit⏳

A post shared by Tayna (@tayna) on